Aroma Difuzér 130ml světlé dřevo

 
 
Dostupnost Dočasně vyprodáno
790 Kč    
Kategorie Doplňky
Záruka 2 roky
 

Vylaď svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.

Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáš-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní Tvůj byt. Můžeš si zvolit, jakého aromaterapeutického účinku chceš dosáhnout. Skořice Tě uklidní a rozveselí, grapefruit zbaví podráždění a hněvu, vůně eukalyptu zmírní únavu a zvýší mozkovou aktivitu a navíc odežene komáry. Účinky aromaterapie jsou prokázané, čich totiž ovlivňuje naši náladu ze všech smyslů nejvíce. Postupným přechodem 7 barev LED navíc dosáhnete chromoterapeutického účinku (terapie pomocí barevného spektra).

Vhodné pro ložnice, obývací pokoje, kanceláře, jóga kluby, fitness a SPA centra, masážní salony.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Jednoduše odšroubuj víko, naplň vodou a kápni několik kapek 100 procentního esenciálního oleje (není součástí balení).
Stiskem tlačítka přístroj aktivuješ - rozsvítí se LED které neustále mění barvy a Aroma difuzér začne pracovat, dalším stiskem zhasneš LED a třetím stiskem přístroj vypneš.

Tichý chod:
Tento aromadifusér pracuje na principu technologie ultrazvuku, a proto je jeho chod velice tichý. Nebude vás rušit ve spánku ani při cvičení jógy.


Kapacita nádržky:
130 ml (vystačí cca na 3,5 hodin vytváření mlžného oparu)


Materiál:
plast (imitace dřeva)
LED: mení postupně barvy
Objem nádobky: 130ml
Napájení: USB 5V
Příkon: cca 3W
Rozměry: 10x10 cm

Osvětlení (?) LED
Napájení (?) USB
Objem 130 ml
Rozměry 10 x 10 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.