Esenciální olej do aromadifuzéru - EUKALYPTUS

 
 
Dostupnost Dočasně vyprodáno
79 Kč    
Kategorie Difuzéry a příslušenství
 

Skutečně 100% přírodní esenciální olej s vůní eukalyptu.
Jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.

Provoň svěžími přírodními esenciálními oleji celý Tvůj život. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů využijte vzácné těkavé látky esenciálních olejů.

Z esenciálního oleje se v aromadifuzéru postupně uvolňují molekuly vonné látky a šíří se vzduchem. Vůně silně stimuluje mozkové centrum, které ovlivňuje emoce a spouští příznivé a dlouhodobé hojivé procesy. Molekuly esenciálních olejů procházejí plícemi i pokožkou do celého těla, proto je důležité, aby byl olej opravdu kvalitní a na ryze přírodní bázi. 

K výrobě tohoto esenciálního oleje byly použity pouze pravé přírodní suroviny.

Upozornění:
Uschovat před dětmi, chraňte oči. Nepoužívat neředěné na kůži. Dodržet nízké koncentrace, provést test snášenlivosti.

Důležité: Čistě přírodní esenciální oleje působí již při nízké koncentraci. Vysoká koncentrace může vyvolat přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolest hlavy. Některé esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné ženy, vybírejte je pečlivě. Při problémech s krevním tlakem si pořizujte éterické oleje, které vaše potíže tlumí, ne podporují.

Balení:
10 ml - hnědé sklo.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.