Esenciální olej do aromadifuzéru - SANTALOVÉ DŘEVO

 
 
Dostupnost Dočasně vyprodáno
119 Kč    
Kategorie Difuzéry a příslušenství
 

Skutečně 100% přírodní esenciální olej s vůní západoindického santalového dřeva.
Má antidepresivní účinky, stimuluje trávení, je antiseptické, vhodné na chronické záněty močového a pohlavního ústrojí, mírní nachlazení a kašel, pomáhá regeneraci pokožky a erotizuje. Není vhodné při akutních ledvinových potížích a při těhotenství.

Provoň svěžími přírodními esenciálními oleji celý Tvůj život. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů využijte vzácné těkavé látky esenciálních olejů.

Z esenciálního oleje se v aromadifuzéru postupně uvolňují molekuly vonné látky a šíří se vzduchem. Vůně silně stimuluje mozkové centrum, které ovlivňuje emoce a spouští příznivé a dlouhodobé hojivé procesy. Molekuly esenciálních olejů procházejí plícemi i pokožkou do celého těla, proto je důležité, aby byl olej opravdu kvalitní a na ryze přírodní bázi. 

K výrobě tohoto esenciálního oleje byly použity pouze pravé přírodní suroviny.

Upozornění:
Uschovat před dětmi, chraňte oči. Nepoužívat neředěné na kůži. Dodržet nízké koncentrace, provést test snášenlivosti.

Důležité:
Čistě přírodní esenciální oleje působí již při nízké koncentraci. Vysoká koncentrace může vyvolat přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolest hlavy. Některé esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné ženy, vybírej je pečlivě. Při problémech s krevním tlakem si pořizuj éterické oleje, které Tvé potíže tlumí, ne podporují.


Balení:
5 ml - hnědé sklo.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.