Náramek Swifty Fosil

 
Tip
  • 1 z 3
 
Dostupnost Předobjednávka
299 Kč    
Kategorie Doplňky
 

Náramky jsou navlékány v malých sériích. Vznikají v harmonickém prostředí a vzory jsou vymýšleny intuitivně. Náramek z minerálních kamenů není jen módní doplněk, vlastnosti minerálů dokáží pozitivně působit na tělo i duši nositele. Nebudeš ho chtít nikdy sundat. Tento náramek je vytvořen z lávy, přírodní vápencové zkameněliny, dřevěných korálků a bižuterních komponentů. 

Vlastnosti náramku:

Láva dodává svým majitelům silnou pozitivní energii. Lávové kameny jsou považované za ochranné amulety, odráží psychické útoky a vrací je zpět jejich původci. Napomáhá správnému proudění krve v těle, uvolňuje vyčerpanou mysl, harmonizuje tělo i duši. Je vhodná pro všechna znamení, nejvíce však rezonuje s Váhou, Štírem a Kozorohem. 

Vápencová zkamenělina jedná se o vápenec z dávných dob, který se vlivem milionů let, vody a dalších živlů rozpadl a díky vodě byl doplňován o široké množství minerálů. Po mnoha letech tento vápenec opět zkameněl a stala se z něj díky tomu velmi vzácná fosilie. Napomáhá v těžkých životních situacích čelit negativním vlivům a dodá vám sílu tyto chvíle snáz zvládnout. Pozitivně působí proti kožním potížím jako jsou lupenka, ekzém a opary. Posiluje trávící trakt a zklidňuje problémy spojené s páteří.Je spojený se znamením Vodnáře. 

Kovový přívěsek ve tvaru lotosového květu o výšce 14 mm.

Komponenty ve starostříbrném provedení jsou vyrobeny z bižuterního kovu. Neobsahují olovo ani kadmium.

Péče o náramek: Vzhledem k bižuterním komponentům doporučuji vyhnout se kontaktu s vodou. Pokud budeš chtít svůj náramek energeticky nabít doporučuji sluneční svit. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.