Náramek Harmonious mind

 
Tip
  • 1 z 4
 
Dostupnost Předobjednávka
299 Kč    
Kategorie Doplňky
 

Náramky jsou navlékány v malých sériích. Vznikají v harmonickém prostředí a vzory jsou vymýšleny intuitivně. Náramek z minerálních kamenů není jen módní doplněk, vlastnosti minerálů dokáží pozitivně působit na tělo i duši nositele. Nebudeš ho chtít nikdy sundat. Tento náramek je vytvořen z Nefritu starorůžové barvy, lávy a syntetického hematitu. 

Vlastnosti náramku:

Láva dodává Ti silnou pozitivní energii. Lávové kameny jsou považované za ochranné amulety, odráží psychické útoky a vrací je zpět jejich původci. Napomáhá správnému proudění krve v těle, uvolňuje vyčerpanou mysl, harmonizuje tělo i duši. Je vhodná pro všechna znamení, nejvíce však rezonuje s Váhou, Štírem a Kozorohem. 

Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá očistit Tvou mysl od negativních myšlenek. Velmi silně ochraňuje těhotné ženy a děti. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru. Největší léčivou schopnost má na ledviny a všechna onemocnění s nimi spojená. Pomáhá také ve velké míře proti urologickým problémům. Nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně. Velmi vhodný pro Raky a Ryby. 

Kovový přívěsek ve tvaru lotosového květu o výšce 14 mm.

Přívěsek ve starostříbrném provedení je vyroben z bižuterního kovu. Přívěsek neobsahuje olovo ani kadmium.

Péče o náramek: Vzhledem k bižuterním komponentům doporučuji vyhnout se kontaktu s vodou. Pokud budeš chtít svůj náramek energeticky nabít doporučuji měsíční svit. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.