Podložka na jógu Cork TPE

 
  • 1 z 5
 
Dostupnost Dočasně vyprodáno
1 199 Kč    
Kategorie Doplňky
Záruka 2 roky
 

Hledáš podložku na jógu, která bude úžasně lehká a přesto bude odolná, pak právě tato podložka je přesně pro Tebe. Její vrchní část je tvořena přírodním korkem, který má vysokou odolnost vůči oděru a spodní část tvoří vysoce odolný TPE materiál. Skvělá volba pro každého, kdo cvičí opravdu naplno.

Korková podložka je vhodná pro všechny typy jógy či pilates, perfektní pro dynamiku v lekcích a příjemná a pohodlná i pro meditace. Na této podložce se Vám bude cvičit opravdu pohodlně - korek totiž skvěle vyrovnává nerovnosti povrchu, velmi dobře izoluje proti chladu a dokáže vsáknout i případný pot, čímž zabraňuje podkluzování dlaní, zajišťuje plynulost a stabilitu v každé pozici.

Spodní část podložky je tvořena z TPE materiálu, který je výjimečně lehký, měkký a příjemný na dotek. TPE je velmi flexibilní, má výbornou odolnost při ohýbání, působí protiskluzově a dobře odolává nepříznivým povětrnostním vlivům. Je odolný proti působení ozónu, zachovává si pružnost i v nízkých teplotách a přináší vynikající odolnost proti mnoha chemikáliím. Excelentní je také odolnost vůči oděru a vůči vzniku trhlin. Je rezistentní vůči nízkým i vysokým teplotám. Je recyklovatelný, což je další výhoda v porovnání s klasickými pryžemi. Má také dobré elektro - izolační vlastnosti.

Tuto podložku lze srolovat úplně stejně jako klasickou podložku a její váha se nijak neodlišuje od jiných podložek z pěnových materiálů. Vhodná pro cvičení venku i v tělocvičně.

Podložka je prodyšná, oboustranně protiskluzová, odolná vůči vlhku, lehoučká a přitom pevná, bez nepříjemného umělého zápachu.

Jak se o podložku starat?
Podložku čistěte navlhčeným hadříkem nebo houbičkou, nechte uschnout na rovném povrchu.

Parametry:
- materiál: přírodní korek, TPE
- rozměry: 183 x 61 cm
- tloušťka: 5 mm
- hmotnost: 0,795 kg