Podložka na jógu Cork

 
Dostupnost Dočasně vyprodáno
1 549 Kč    
Kategorie Doplňky
Záruka 2 roky
 

Hledáš podložku na jógu, která bude vyrobena z čistě přírodních materiálů? Vyzkoušej stylovou a praktickou, 100% recyklovatelnou korkovou podložku bez lepidel, silikonů, ftalátů a PVC. Její vrchní část je tvořena přírodním korkem, který má vysokou odolnost vůči oděru a spodní část tvoří neklouzavá přírodní pryž, díky čemuž podložka stabilně drží na podlaze.

Korková podložka je vhodná pro všechny typy jógy či pilates, perfektní pro dynamiku v lekcích a příjemná a pohodlná i pro meditace. Na této podložce se Ti bude cvičit opravdu pohodlně - korek totiž skvěle vyrovnává nerovnosti povrchu, velmi dobře izoluje proti chladu a dokáže vsáknout i případný pot, čímž zabraňuje podkluzování dlaní, zajišťuje plynulost a stabilitu v každé pozici.

I přes korkový povrch lze tuto podložku srolovat úplně stejně jako klasickou podložku a její váha se nijak neodlišuje od jiných podložek z pěnových materiálů. Vhodná pro cvičení venku i v tělocvičně. Nedoporučuje se vystavovat dlouhodobějšímu přímému slunečnímu záření.

Podložka je prodyšná, oboustranně protiskluzová, odolná vůči vlhku, lehoučká, přírodní a přitom pevná, bez nepříjemného umělého zápachu.

Jak se o podložku starat?
Podložku čistěte navlhčeným hadříkem nebo houbičkou, nechte uschnout na rovném povrchu.

Parametry:
materiál: základ - 100% přírodní pryž, vrstva na povrchu - 100% přírodní korek
rozměry: 183 x 61 cm
tloušťka: 5 mm
hmotnost: 2,4 kg

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.